2419/​24

Versace

“Medusa” bestik af sølvplet bestående af 48 dele. Udført hos Rosenthal. 20. årh. (48)

Bestående af: 6 middagsknive, 6 middagsgafler, 6 middagsskeer, 6 frokostknive, 6 frokostgafler, 6 dessertskeer, 6 kagegafler, 6 teskeer.

Almindelig brugspatina, herunder mindre ridser og mærker.

Vur­dering

15.000 DKK

Hammerslag