2118/17
Græsk ikon med fremstilling af Skt. Nikolaus. Tempera på træpanel. Dateret på bagside 1897. 30.5×22.
Mindre afslag på kant. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud