2022/248
Skrivetøj af bronze med integreret brevholder, støbt med blomstervaser, sløjfer og bladværk. Ca. 1900. H. 14. L. 30. B. 21.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag