2103/59
Stort reolskab af hvidmalet og guldstafferet træ, overdel med hylder, underdel med afrundede hjørner og seks profilerede døre. 20. årh. H. 240. B. 265. D. 36.
Nøgle medfølger. Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud