John Kørner (f. Aarhus 1967)
“Outdoor market”, 2019. Sign. John Kørner, 5/40. Litografi i farver med ramme af kunstneren. Bladstørrelse 50×67. Katalog fra udstillingen “Crazy Watermelon shipping” medfølger. (2)
Proveniens: Galleri Bo Bjerggaard, København.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Samtidskunst, 19. oktober 2021