1803/721
Jens Birkemose (f. København 1943, d. 2022)
Komposition. Sign. Jens Birkemose. Akvarel på papir. Bladstørrelse 14×10.
Original stand. Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 16. januar 2018
Vurdering
Hammerslag