12038/67
Pia Arke (f. Kap-Tobin, Østgrønland)
Tre kompositioner. Tryksign. Litografi i farver. 22,5×31. Uindrammet. (3)
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag