2148/44
Engelsk vitrineskab af mahogni, front med to glaslåger, bag hvilke hylder af glas, herunder to låger, dekoreret med profilerede kanter, indvendig installeret med elektrisk lampe. 20. årh. H. 196. B. 102. D. 34.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Nøgle medfølger ikke.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud