1847/1538
Samling legetøj af bemalt træ i form af tre hestevogne med tilhørende heste. Ca. 1900. (3)
Mangler. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 22. november 2018
Vurdering
Hammerslag
19 bud