2023/1270
Ankerhalskæde af 14 kt. guld. L. 41 cm. Vægt ca. 11 g.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Fjeder i låsen er slidt, O-ring mangler i genparten af låsen.
Smykker, 3. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud