2142/9035
“Mia” taske af brunt læder med gyldne beslag, to hanke, to rum opdelt af en lynlås lomme, en indvendig lomme og brunt stof for. H. 18 x B. 31 x D. 10 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Mindre plet på læder, lidt ridser på bund. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag