1927/​1699

Sovjetisk banner af rødt fløjl, broderet med tekst og portræt af Lenin. 20. årh.s anden halvdel. 130×145.

Mindre aldersslitage.

Varia, 4. juli 2019

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
1.000 DKK