2110/305
DSB perronklokke af messing. 20. årh.s midte. H. 22. B. 20. D. 7.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. marts 2021
Vurdering
Hammerslag