1422/53
Ubekendt maler, 19. årh.
Udsigt over Athen. Usigneret. Utydelig betegnelse på bagsiden. Gouache på papir. Lysmål 15×22.
Ældre malerier og møbler, 26. maj 2014
Vurdering
Hammerslag