2438/784
Ubekendt design
Fire pendler af messing. 1930–40'erne. H. 29,5. (4)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Pletter. En fatning med manglende porcelænskrave. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Fra
i
Vurdering
893739 |