2438/784
Ubekendt design
Fire pendler af messing. 1930–40'erne. H. 29,5. (4)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Pletter. En fatning med manglende porcelænskrave. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 17. september 2024
Vurdering
Hammerslag