12123/321
Tøjstativ med stel af sortmalet jern. 20. årh.s begyndelse. H. 170. B. 150.
Almindelig brugspatina, herunder afskalninger, ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 10. juni 2021
Vurdering
Hammerslag