11946/​105

F. Hingelberg

Tøndeformet saltbøsse af sterlingsølv. Stemplet Sterling Denmark F. Hingelberg 925S. H. 6. Diam. 4.

Bundprop mangler.

Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

420 DKK

420 DKK
400 DKK