11946/105
Tøndeformet saltbøsse af sterlingsølv. Stemplet Sterling Denmark F. Hingelberg 925S. H. 6. Diam. 4.
Bundprop mangler.
Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019
Vurdering
Hammerslag