2014/1209
Et par koraløreskruer samt et sæt på tre koralknapper af 14 kt. guld. Øreskruer stemplet AD for A. Dragsted. Vægt ca. 16,5 g. Diam. 1,3–1,5 cm. (5)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 1. april 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud