2045/448
Et par lampeborde af mahogni og palisander, sarg med skuffe. 20. årh. H. 61. L. 66. B. 66. (2)
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag