2435/683
Poul Ekelund (f. Klippan 1921, d. Hjørring 1976)
“Kvinde i grøn trøje set fra ryggen”. Sign. Ekelund 54. Olie på lærred. 84×60.
God stand.
Vurdering
15 bud
838592 (Autobud) | ||
220367 | ||
838592 | ||
823958 (Autobud) | ||
838592 | ||
823958 (Autobud) | ||
838592 | ||
823958 (Autobud) | ||
838592 | ||
823958 (Autobud) | ||
838592 | ||
823958 (Autobud) | ||
838592 | ||
823958 | ||
838592 |