2434/872
Poul Ekelund (f. Klippan 1921, d. Hjørring 1976)
Landskab. Sign. Ekelund. Olie på lærred monteret på plade. 20×30.
Vurdering
22 bud
1117365 | ||
853301 (Autobud) | ||
1117365 | ||
853301 (Autobud) | ||
1117365 | ||
853301 (Autobud) | ||
1117365 | ||
853301 (Autobud) | ||
1117365 | ||
853301 (Autobud) | ||
1117365 | ||
853301 (Autobud) | ||
1117365 | ||
853301 (Autobud) | ||
1117365 | ||
853301 (Autobud) | ||
1117365 | ||
853301 (Autobud) | ||
1117365 | ||
853301 (Autobud) | ||
1117365 | ||
853301 |