2132/5130
Toscana. 1860. 80 c. brunorange. Fejlfrit stemplet mærke. Sign. Diena. Udtalelse Eichele. AFA 5800 [ 22 ] [ ⊙ ]
Frimærker, 15. august 2021
Vurdering
Hammerslag