2426/665
Preben Hornung (f. Valby 1919, d. Frederiksberg 1989)
Uden titel. Sign. monogram. Olie på lærred. 37×45.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
576 (Autobud) | ||
1045011 | ||
576 | ||
1045011 | ||
175789 | ||
801465 | ||
880924 | ||
175789 | ||
800833 | ||
44555 | ||
175789 |