2108/657
Henri Matisse (f. Cateau-Cambrésis 1869, d. Nice 1954)
Udstillingsplakat. Tryksign. Litografi i farver. Bladstørrelse 65×50.
Original stand.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud