2441/​914

Heinrich Roepstorff

Skænk af teak med ben af stål. Skydeåger af sortlakeret træ. H. 72. L. 128,5. D. 36.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og topkant med finérskade. Ben med overfladerust.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?