2449/766
“Brams 2”. Et par bordlamper af blå glas. Designet 1966. Udført hos Fog & Mørup og Kastrup-Holmegaard. H. inkl. fatning 38,5. (2)
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Skærmholdere medfølger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering