2441/583
Peter Martensen (f. Odense 1953)
“Gæsten”, 1990. Sign. PM; sign. med titel, datering og dedikation på bagsiden. Olie på lærred. 50×40.
Original stand.
Fra
i
Vurdering
14 bud
155109 (Autobud) | ||
1086800 | ||
155109 (Autobud) | ||
1086800 | ||
155109 | ||
1048448 (Autobud) | ||
155109 | ||
1048448 (Autobud) | ||
1116760 | ||
1048448 (Autobud) | ||
1116760 | ||
1048448 | ||
155109 | ||
1116760 |