2016/727
Peter Nyborg (f. København 1937)
“Ocean angels”, 1999–2000. Sign. Nyborg. Olie på lærred. 100×80.
Mindre optørringsrevner.
Moderne kunst og design, 14. april 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud