2040/317
Lampet af bronze, med to lysarme, prydet med sløjfer og båndslyng. Louis XVI form. 20. årh. H. 55.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag