2148/516
“Tokyo”. Bænk med lameller af eg på medestel. Triva-serien. Udført hos Nordisk Kompaniet. Udgået og mærket fra Illums Bolighus. H. 35. L. 187. B. 42.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
15 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||