2432/1290
Viggo Pedersen (, 20. årh.)
Armbånd af 14 kt. guld. Vægt ca. 28,5 g. L. 18 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mangler et sikkerheds 8-tal.
Smykker og Fashion, 7. august 2024
Vurdering
Hammerslag