1948/92
Sofabord med base af patineret bronze i form af nøgen kvinde, plade af glas. 20.-21. årh. H. 60. L. 130. B. 83.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019
Vurdering
Hammerslag