1948/​92

Sofabord med base af patineret bronze i form af nøgen kvinde, plade af glas. 20.-21. årh. H. 60. L. 130. B. 83.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK
3.000 DKK