2034/89
Orientalsk tæppe i klassisk Sultanabad design. Aldrig anvendt, 21. årh. 343×274.(2614)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag