2414/303
Moser vase af transparent og pink krystalglas, kantet balusterform med forgyldt dekoration. Ca. 1900. H. 23.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage. Slitage på forgyldning ved øverste kant.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag
32 bud