2448/​119

Dansk Louis XVI spejl i ramme af mahogni med skæring af forgyldt træ. København, 18. årh.s slutning. H. 125. B. 50.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.800 DKK

16 bud

32481 3.800 DKK
870112 (Autobud) 3.600 DKK
32481 3.600 DKK
870112 (Autobud) 3.400 DKK
32481 3.200 DKK
870112 (Autobud) 3.000 DKK
32481 2.900 DKK
870112 (Autobud) 2.800 DKK
32481 2.700 DKK
870112 (Autobud) 2.600 DKK
32481 2.500 DKK
870112 (Autobud) 2.400 DKK
32481 2.300 DKK
870112 (Autobud) 2.200 DKK
32481 2.100 DKK
870112 2.000 DKK