2050/8550
Russisk maler, 20. årh.
“Kachula”. 1990. Sign. Igor C? (med kyrilliske bogstaver). Olie på lærred. 42×31.
Behov for let overfladerensning.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag
35 bud