2414/249
Anthony van Dyck, efter, 19. årh.
Portræt af Cornelis van der Geest. Sign. Lively, Brussel. Olie malepap. 46×37.
Behov for rensning. Mindre krakeleringer. Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag