2425/849
Dansk snedkermester
Lille kommode af palisander. Front med fire skuffer med messinggreb. H. 81. B. 58. D. 34.
Almindelig brugspatina, herunder ridser, mærker og mindre finérafslag.
Moderne kunst og design, 18. juni 2024
Vurdering
Hammerslag