2425/849
Dansk snedkermester
Lille kommode af palisander. Front med fire skuffer med messinggreb. H. 81. B. 58. D. 34.
Almindelig brugspatina, herunder ridser, mærker og mindre finérafslag.
Vurdering
Hammerslag