2440/905
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Uden titel. Sign. Corneille 63. Litografi i farver. Lysmål 31×23.
Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.
Vurdering
Hammerslag
15 bud
1063813 (Autobud) | ||
1130533 | ||
1063813 (Autobud) | ||
1130533 | ||
1063813 (Autobud) | ||
1130533 | ||
1063813 (Autobud) | ||
1130533 | ||
1063813 (Autobud) | ||
1130533 | ||
1063813 (Autobud) | ||
1130533 | ||
1063813 (Autobud) | ||
1130533 | ||
1063813 |