873/​231

Svensk bænk af bemalet træ, sarg udskåret med ornamentik, runde tilspidsede ben. Gustaviansk form, 19. årh.s slutning. H. 45. L. 152. B. 50.

Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017

Vur­dering

15.000 DKK

Hammerslag

11.000 DKK