2044/805
Hans Due (f. 1941)
“Optima”. Standerlampe af forkromet og hvidlakeret metal. Udført hos Fog & Mørup. 1970'erne. H. 140.
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
27 bud