2446/​35

Engelsk George III kommode af mahogni med håndtag af messing. 18. årh.s slutning. H. 90. B. 93. D. 54.

Nøgle medfølger ikke. Ridser og mærker. Brugsslitage. Nederste skuffe binder.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

2.200 DKK

(Autobud) 2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK