1921/630
“Cyklus-buket-havtorn”. Sign. Ewa 67. Olie på lærred. 61×50.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 21. maj 2019
Vurdering
Hammerslag