2125/7086
Maske, udskåret træ, sort og hvidt pigment. Luba. D. R. Congo. H. 27.
Proveniens: Ex. Gammel dansk privatsamling.
Tribal art, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud