1945/461
Tekno
Ni VW reklamebusser, “Shell”, 2 stk. “BP Service”, “Toms Guldbarre”, “Tekno”, “Den røde løber”, “Lukket konvulut” m.fl. L. 8–9,5. (9)
Brugsspor. Ridser og mærker. Afskalninger. Flere med manglende ruder.
Ældre malerier, møbler og varia, 4. november 2019
Vurdering
Hammerslag