1945/​461

Tekno

Ni VW reklamebusser, “Shell”, 2 stk. “BP Service”, “Toms Guldbarre”, “Tekno”, “Den røde løber”, “Lukket konvulut” m.fl. L. 8–9,5. (9)

Brugsspor. Ridser og mærker. Afskalninger. Flere med manglende ruder.

Ældre malerier, møbler og varia, 4. november 2019

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag