2104/956
Bentemarie Kjeldbæk (f. Herlev 1952)
“Confrontation”. Sign. Bentemarie Kjeldbæk, 1997, 90/140. Suite på seks litografier i farver. Lysmål 36–38×55. (6)
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 26. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud