2437/1274
“Granville” taske af sort quiltet læder med sølvfarvede beslag, to hanke og aftagelig skulderstrop, to rum opdelt af en lynlås lomme, tre yderligere lommer og sort for. H. 30 x B. 34 x D. 16 cm. 2009.
Kort medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage på hjørner. Nogle ridser på læderfor indvendigt. Lugtgener. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 11. september 2024
Vurdering
Hammerslag