2043/​173

Nain tæppe, Persien. Medaljondesign. 21. årh. 202×123.

Mindre pletter ved ene kant.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

3.000 kr.

Hammerslag

1.600 kr.

(Autobud) 1.600 kr.
1.550 kr.
1.500 kr.